Make your own free website on Tripod.com

جدول شماره ( ) : تعریف شاغل (کارشناسی ناپیوسته)

 

علوم انسانی : فلسفه - ادیان و مذاهب - فرهنگ - جغرافیا - تاریخ - باستانشناسی - جامعه شناسی - علوم اجتماعی - علوم سیاسی - حقوق و وکالت - روانشناسی - ادبیات - زبان شناسی و زبان ها - آموزش و علوم تربیتی - کتابداری و اطلاع رسانی - علوم ارتباطات و خبرنگاری - علوم دفاعی و نظامی - تحقیقات علوم انسانی

علوم مدیریتی و بازرگانی : اقتصاد - تجارت و بازرگانی - بانکداری و بانک ها - حسابداری - تبلیغات و بازاریابی - بیمه - تجارت الکترونیک - بورس و بازارهای مالی - مدیریت و برنامه ریزی

هنر : هنر عمومی - تئاتر - سینما - فیلمبرداری - کارگردانی و فیلم نامه نویسی - موسیقی - نقاشی - خطاطی و خوش نویسی - هنرهای دستی - عکاسی - گرافیک - معماری - آشپزی - خیاطی و دوزندگی - مد و طراحی لباس - گریم و آرایشگری - قالی بافی - معرق کاری - مجسمه سازی و پیکر تراشی - رقص و حرکات موزون - انیمیشن و کارتون سازی

دیگر موضوعات : متافیزیک و علوم غریبه - علوم دریایی - روش های پژوهشی و تحقیق - کنکور و المپیاد ها - اطلاعات عمومی - ایران و شهرهای مختلف - آمار و ارقام - ورزش ها - خودرو ها - سفر و معرفی کشورها - دفاع مقدس - سایت های افغانی - اشخاص - کودکان - سالمندان - زنان - دانشجویان - روشنفکران - بسیجیان - سایت های متفرقه

موضوعات کلی : کتابخانه ها و کتاب های الکترونیکی - دایرة المعارف ها و دانشنامه ها - مجلات علمی - مجلات به موضوع - خبرهای علمی - خبرهای عمومی - مراکز اداری - مراکز اداری به موضوع - سایت های انگلیسی ایرانی - دانشگاه های ایران - نشریات - موتورهای جستجو - سایت های عمومی - سایت های مرجع fdsffg


علوم پایه : ریاضیات - فیزیک - شیمی - علوم زمین و زمین شناسی - نجوم


علوم مهندسی : مکانیک - برق و الکترونیک - هوافضا - هوانوردی - عمران - معماری - صنایع و صنعت - معدن - نساجی - متالورژی و مواد - مخابرات و ارتباطات - فناوری - مهندسی عمومی


علوم پزشکی : پزشکی - گوش و حلق و بینی - چشم پزشکی - دندانپزشکی - مغز و اعصاب - قلب و عروق - توانبخشی - پوست و مو - داروسازی - آلرژی و ایمونولوژی - مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی - پزشکی آزمایشگاهی - میکروب شناسی پزشکی - ژنتیک پزشکی - ارتوپدی و فیزیوتراپی - بیماری ها و پاتولوژی - فیزیولوژی و کالبدشناسی - روانشناسی و روان پزشکی - پرتوشناسی و رادیولوژی - کودکان و نوجوانان - زنان و زایمان - سلامتی و بهداشت - تغذیه و رژیم های غذایی - پرستاری - جراحی پلاستیک و زیبایی - درمان اعتیاد - مسائل جنسی - دامپزشکی - مجلات پزشکی - اخبار پزشکی - پزشکان


علوم زیستی : زیست شناسی - زیست فناوری - بیوانفورماتیک - میکروب شناسی - ژنتیک - دامپزشکی - حیوانات و جانور شناسی - کشاورزی و گیاه شناسی - محیط زیست لللل


علوم رایانه : آموزش های کامپیوتری - برنامه نویسی - طراحی وب - فناوری اطلاعات - گرافیک و انیمیشن - اینترنت - سیستم عامل- هک و شبکه - ویروس های کامپیوتری - دانلود نرم افزار - سخت افزار - روبوتیک و مدارمنطقی - اخبار دنیای کامپیوتر - بازی های کامپیوتری - شرکت های کامپیوتری - کامپیوتر عمومی


1 محصل: ارائه کننده مقالات و نکات مفید آموزشی . آموزش کامپیوتر و اصول تجارت الکترونیک ، آموزش فیزیک شیمی ریاضی و زیست شناسی در ایران.

Home
About Us
Contact Us
Article
Google Yahoo

در این قسمت میتوانید سایتهای علمی آموزشی فارسی زبان در زمینه علوم و تکنولوژی را مشاهده کنید.

1- ریاضی

2- فیزیک

3- شیمی

4- زیست و پزشکی

5- کشاورزی

6- کامپیوتر و برنامه نویسی !!HOT

7- آموزش هاي كامپيوتري به فارسي !!HOT

8- آموزش و...

9- مهندسی

10- نجوم و هوافضا

11- زمین شناسی و جغرافیا

12- هنر

13- تاریخ

14- اقتصاد و آمار

15- مدیریت

16- فرهنگی و اجتماعی

17- روانشناسی

18- ادبیات

19- موضوعات کلی

--------------------------------------------------------------------------------

اولين جشنواره
توليد محتواي الكترونيكي شمال كشور
www.mazand.medu.ir
در این قسمت بر آن شدم تاسوالاتی ازفصلهای مختلف شیمی دبیرستانی وپیش دانشگاهی طرح وجمع آوری کنم تا درمواقع ضروری دانش آموزان بتوانند جهت سنجش خود ازآن استفاده کنند.

درصورتیکه هر گونه نظریه اصلاحی ،پیشنهاد ویا انتقادی دارید منت نهاده ودر قسمت پیامهای شما درج نمائید .

--------------------------------------------------------------------------------
قابل توجه فرهنگیان و دانش پژوهان

شما میتوانید مقالات و یا نمونه سوالات خود رااز طریق info@mohassel.com برای ما ارسال نمایید تا به نام شما در این سایت منتشر شود

آموزش 100% عملی
PHP-MYSQL
برای ورود به بازار کار

تهران - خيابان وليعصر - بالاتر از طالقاني - پلاک 549 - طبقه 6- واحد 16
88943266-88943632 کسري رسانه
معرفی رشته های دانشگاهی در ایران
برای آن دسته از دانش آموزانی که قصد ورود به دانشگاه دارند یکی از مهمترین مسایل ، انتخاب رشته دانشگاهی میباشد.

برای کمک به انتخاب بهتر این عزیزان ، از این پس مطالب کاملی درمورد رشته های دانشگاهی جمع آوری کرده و در این قسمت ارائه می کنیم.

در آینده این مطالب کاملتر خواهد شد.

رشته هاي معرفي شده در این سایت:

مهندسي برق
فيزيك
شيمي
رياضي
مهندسي مكانيك
مهندسي كامپيوتر
مهندسي صنايع
مهندسي هوافضا
مهندسی عمران
پزشكی
حسابداری
اصول ارزشيابي پيشرفت تحصيلي(جدید)

پايه‌هاي لرزان ميزهاي موجود در غذاخوريها!!!

 

 


دستگاه متقاضي
تعريف شاغل
استانداری لرستان شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در یکی از سازمانها، نهادها، شرکتها و ادارات دولتی استان لرستان به صورت رسمی، پیمانی و یا قراردادی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
جهاد دانشگاهی واحد 1 تهران : شاغل به شخصی اطلاق می¬شود که با تائید اداره کل امور اداری جهاد دانشگاهی عضو رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام وقت جهاد دانشگاهی باشد.
دانشگاه صنعتی مالک اشتر شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در یکی از رده¬های تابعه نیروهای مسلح اعم از وزارت دفاع، سپاه، ارتش و یا نیروی انتظامی به صورت رسمی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
سازمان حفاظت و اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در سازمان حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت باشند.
سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور شاغل به کلیه پرسنل سازمان زندانها که در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد اطلاق می¬گردد.
سازمان مدیریت و برنامه¬ریزی لرستان شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در یکی از سازمانها، نهادها، شرکتها و ادارات دولتی استان لرستان به صورت رسمی، پیمانی و یا قراردادی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
سازمان نهضت سوادآموزی شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در رسته آموزشی فرهنگی به عنوان کادر رسمی در سازمان نهضت سوادآموزی اشتغال دارد.
شرکت دخانیات ایران
شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در شرکت دخانیات ایران در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار و دارای حکم کارگزینی صادره از شرکت دخانیات ایران باشد.
شرکت سهامی تولید موتورهای دیزل ایران – ایدم شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در ادارات، مؤسسات و شرکتهای صنعتی استان آذربایجان شرقی در حرفه منطبق با رشته انتخابی اشتغال به کار داشته باشد.
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان شاغل به فرزندان شاغل و بازنشسته ذوب آهن اصفهان اطلاق می¬گردد.
شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که حداقل به مدت یکسال در شرکتهای صنعتی (ترجیحاً در شرکتهای خودروساز و یا قطعه ساز) در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
شرکت کارخانجات پارس الکتریک شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که حداقل به مدت یکسال در شرکتهای صنعتی (ترجیحاً شرکت کارخانجات پارس الکتریک و شرکت سیمان تامین) در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
کانون سردفتران و دفتر یاران شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در سازمان ثبت، قوه قضائیه، دادگستری و دفاتر اسناد رسمی در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
کمیته امداد امام خمینی (ره) در رشته مديريت وامور امداد:
شاغل به شخصي اطلاق مي‌گردد كه در يكي از پستهاي سازماني مدیرکل، معاون مدیرکل، رئیس و قائم مقام شاخه، رؤسای ادارات، دفاتر و گروه¬ها، مسئولین روابط عمومی، حراست، گزینش، مسئولین دفاتر و کارگزین به صورت رسمی در کمیته امداد امام خمینی (ره) مشغول به کار باشند.
در رشته امور فرهنگی : شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در یکی از رشته¬های شغلی مدیر، کارشناس یا کمک کارشناس آموزشی و فرهنگی به صورت رسمی در کمیته امداد امام خمینی (ره) مشغول به کار باشد.

جدول شماره ( ) : تعریف شاغل (کارشناسی ناپیوسته)
دستگاه متقاضي
تعريف شاغل
مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که در استخدام تمام وقت وزارت نیرو یا یکی از شرکتهای تابعه یا وابسته به وزارت نیرو بوده (شرکتهایی که تمام یا بخشی از سهام آن متعلق به دولت است) و در حرفه منطبق با رشته انتخابی حداقل به مدت یکسال مشغول به کار باشد. ارائه گواهی اشتغال به کار تمام وقت و حکم تائید شده کارگزینی الزامی است.
مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر در رشته چاپ و نشر :
شاغل به کارکنان ادارات مراکز مرتبط با صنعت چاپ و چاپخانه¬ها و صنایع وابسته (پیش از چاپ، چاپ و پـس از چاپ) که در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار هستند اطلاق می¬گردد.
مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران شاغل به کارمندان جمعیت هلال احمر که دارای حکم کارگزینی (رسمی یا پیمانی) جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران می¬باشند و کسانی که به مدت 5 سال متوالی و یا 7 سال متناوب داوطلب جمعیت هلال احمر کـه بـه تـائـید ریـاست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر رسیده¬است می¬باشند اطلاق می¬گردد.
مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران شاغل به شخصی اطلاق می¬گردد که مستقیماً در بخش صنعت و یا سازمانها و واحدهای خدماتی ارائه کننده خدمات به صنعت در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد.
مرکز بررسی و تحقیق و آموزش صنایع قند ایران شاغل

به شخصی اطلاق می¬گردد که در حال حاضر دریکی از کارخانه¬های قند، صنایع غذایی یا مؤسسات وابسته به آنها در یکی از مشاغل مربوط به قندسازی مشغول به کار باشد.
* براي دستگاههاي متقاضي يا مراكزي كه عناوين آنها در جدول فوق درج نگرديده تعريف شاغل مطابق اين بند (ساير دستگاههاي متقاضي) مي‌باشد.

جدول شماره ( ) : شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي دستگاههاي متقاضي (کارشناسی ناپیوسته )

دستگاه متقاضی شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی
استانداری لرستان حداکثر 50 درصد ظرفیت پذیرش دانشجو به داوطلبان بومی استان لرستان اختصاص دارد.
جهاد دانشگاهی 1- پذیرفته شدگان در طول تحصیل ملزم به رعایت ضوابط آموزشی و انضباطی مربوط می¬باشند. 2-حـداقل تـعـداد ثبت نام شده برای هر کدرشته محل 15 نفر می¬باشد. درصورت به حد نصاب نرسیدن آن دوره با دوره¬های مشابه سایر شعب وابسته به مرکز ادغام و یا درصورت عدم امکان حذف می¬گردد. 3- داوطلبان بهره¬مند از سهمیه شاغلین می¬بایست حداقل دارای یکسال سابقه کار (مطابق تعریف شاغل از دیدگاه جهاد دانشگاهی) ¬باشند و گواهی معتبر ارائه دهند.4- چنانچه پذیرفته شدگان هر رشته بنیه علمی لازم را جهت اخذ و گذراندن برخی از واحدهای درسی مصوب را نداشته باشند. این افراد می¬بایست به تشخیص مرکز آموزش مجری برخی از دروس را بصورت تقویتی (با پرداخت شهریه) گذرانده و آنـگاه نـسبـت بـه انـتخـــــاب واحدهـای درسی مصوب اقدام نمایند. 5- دانشجویان ممتاز در هرترم از تخفیف ویژه شهریه (مطابق ضوابط جهاددانشگاهی) برخوردار می¬باشند. 6- ثبت¬نام شدگان در صورت انصراف در هرمرحله از تحصیل موظف به پرداخت خسارت طبق ضوابط جهاد دانشگاهی می¬باشند و در این خصوص تضمین مناسب درهنگام ثبت نام اخذ خواهدشد.
امکانات رفاهی :
واحد فومن : سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
واحد زنجان : سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد شیراز : خوابگاه، سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد تبریز : سلف سرویس
واحد انزلی : سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
واحد اهواز : سلف سرویس
واحد اراک : خوابگاه، سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد مشهد : سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد کرمانشاه : خوابگاه، سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد اصفهان : خوابگاه ، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
واحد کاشمر : خوابگاه ، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب، وام دانشجویی
دانشگاه اراک تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : خوابگاه، سلف سرویس و وسیله ایاب و ذهاب
دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد آران و بیدگل :
امکانات رفاهی : سلف سرویس
واحد لار :
امکانات رفاهی : خوابگاه (فقط مخصوص خواهران) و وام دانشجویی
دانشگاه صنایع و معادن ایران تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : خوابگاه و سلف سرویس (خوابگاههای دانشجویی بصورت خودگردان اداره می¬شود).


ادامه جدول شماره ( ) : شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي دستگاههاي متقاضي (کارشناسی ناپیوسته )

دستگاه متقاضی شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی
دانشگاه صنعتی مالک اشتر 1- داوطلبان شاغل جهت ادامه تحصیل باید موافقت کتبی سازمان متبوع خود را ارائه نمایند. 2- هزینه تحصیلی و آموزشی دانشجویان مطابق با مقررات دریافت خواهدگردید. 3- محل تحصیل دانشجویان در شهر تهران می¬باشد. (دانشگاه در تهران فاقد امکانات خوابگاهی می¬باشد). 4- حداقل ظرفیت برای تشکیل هریک از رشته¬های تحصیلی 25 نـفر مـی¬بـاشد. 5- دانشجویان در دوران تحصیل در روزهای آموزشی می¬توانند از غذا خوری دانشگاه با پرداخت هزینه استفاده نمایند. 6- دانشجویان ممتاز در طول تحصیل از تخفیف¬های ویژه¬ای در شهریه برخوردار خواهندگردید. 7- فرزندان کارکنان نـیروهـای مسـلح (جهت داوطلبـان پسر) از اولویت در پذیرش برخوردار می¬باشند. 8- تعداد پذیرفته شدگان مرحله اول هر رشته معادل 2 برابر ظرفیت آن رشته می¬باشد و اسامی پذیرفته¬شدگان نهایی پس از انجام مصاحبه اعلام خواهدشد. 9- دانشجویان آزاد ممتاز کلیه رشته¬ها در صورت احراز شرایط لازم و نیاز واحدهای وزارت، پس از فارغ¬التحصیلی جذب و به خدمت مشغول خواهند گردید.
دانشگاه علم و صنعت ایران (واحد اراک) دانشگاه به دانشجویان ممتاز هر رشته 25% الی 50% کل شهریه تخفیف داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : سلف سرویس
دانشکده علوم پایه دامغان تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز براساس مصوبه هیئت امنا، حداکثر سن داوطلبان 30 سال تمام، دارا بودن شرایط جسمانی سالم.
سازمان حفاظت و اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران شهریه دانشجویان توسط سازمان حفاظت و اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخت می¬شود.
امکانات رفاهی : سلف سرویس
سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در کلیه واحدها به دانشجویان ممتاز و شاغل تخفیف شهریه داده می¬شود.
واحد تبریز : امکانات رفاهی : خوابگاه و سلف سرویس
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران واحد تبریز : تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : وسیله ایاب و ذهاب ، وام دانشجویی
واحد تهران :
امکانات رفاهی : سلف سرویس، وام دانشجویی
سازمان مدیریت صنعتی دانشجویان ممتاز از تخفیف شهریه ثابت و متغیر استفاده می¬نمایند. پذیرش دانشجویان بصورت بومی می¬باشد.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان حداکثر 50% ظرفیت پذیرش دانشجو به داوطلبان استان لرستان اختصاص دارد.
امکانات رفاهی : بوفه


ادامه جدول شماره ( ) : شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي دستگاههاي متقاضي (کارشناسی ناپیوسته )

دستگاه متقاضی شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی
سازمان نهضت سوادآموزی واحد شیراز :
1- دارای سابقه خدمت زیر 20 سال 2- دارا بودن سلامت روحی روانی و جسمانی، 3- پذیرش بصورت بومی و غیربومی است. 4- پرداخت هزینه تحصیل توسط پذیرفته¬شدگان می¬باشد. 5- تخفیف شهریه مشمول دانشجویان رتبه اول تا سوم هر ترم تحصیلی می¬شود. 6- تائید فرم اشتغال به کار داوطلبان، ارائه خدمات رفاهی با تامین هزینه از سوی دانشجو امکان پذیر خواهدبود.
امکانات رفاهی : خوابگاه، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
واحد ساری و مشهد :
امکانات رفاهی : خوابگاه، سلف سرویس
شرکت خدمات علمی صنعتی خراسان تخفیف شهریه به سه نفر اول هررشته
امکانات رفاهی : سلف سرویس
شرکت دخانیات ایران 1- شاغل در شرکت دخانیات ایران با حداقل سه سال سابقه کار و حداکثر 20 سال سابقه مفیددر صنایع دخانی بعد از اخذ مدرک کاردانی. 2- داشتن مدرک کاردانی در رشته دخانی و سایر رشته¬های فنی به شرط گذراندن دروس پیش نیاز حداقل با سه سال سابقه کار مفید 3- حداکثر سن 45 سال 4- سپردن تعهد خدمت بمد سه سال برابر تحصیل 5- شرایط سنی مسئولین شاغل در سیگار سازی و آماده سازی توتون و عمل آوری 50 سال می¬باشد.6- 50% شهریه سهم مجری علاوه بر حق نظارت دانشگاه از پذیرفته شدگان اخذ خواهدشد. 7- مرکز هیچ گونه تعهدی برای اسکان دانشجویان غیر بومی ندارد.
امکانات رفاهی : سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : سلف سرویس و وسیله ایاب ذهاب
شرکت صنایع مخابراتی راه دور ایران تخفیف درصدی از شهریه به دانشجویان ممتاز
امکانات رفاهی : وسیله ایاب و ذهاب
شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز (نفرات اول تا سوم) داده می¬شود.
امکانات رفاهی : سلف سرویس و وام دانشجویی
شرکت کارخانجات پارس الکتریک به دانشجویان ممتاز در چهارچوب مصوبات هیات امنا تخفیف شهریه تعلق خواهد گرفت.
امکانات رفاهی : سلف سرویس ، ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
کانون سردفتران و دفتر یاران تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز، خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان داده می¬شود.
امکانات رفاهی : سلف سرویس و و ام دانشجویی
ادامه جدول شماره ( ) : شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي دستگاههاي متقاضي (کارشناسی ناپیوسته )

دستگاه متقاضی شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی
کمیته امداد امام خمینی (ره) 1- حداکثر سن داوطلبان 42 سال تمام 2- دارای سه سال سابقه کار رسمی در کمیته امداد امام خمینی (ره)
امکانات رفاهی : خوابگاه، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب
گروه ماشین سازی تبریز تخفیف شهریه به دو نفر از دانشجویان ممتاز با معدل بالای 17 در هر ترم تحصیلی، 50% از پذیرفته¬شدگان بومی استان آذربایجان شرقی خواهند بود.
امکانات رفاهی : سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی جهاد کشاورزی 1- خوابگاه براساس ظرفیت و الویت طبق ضوابط در قبال دریافت بخشی از هزینه تمام شده به متقاضیان واگذار خواهدشد . مؤسسه تعهدی در قبال تأمین مازاد بر ظرفیت نخواهدداشت. 2- همسر و فرزندان کارکنان رسمی، رسمی- آزمایشی و قرارداد شاغل در هریک از مراکز آموزشی جهاد کشاورزی طبق مقررات مصوب هیأت امنای مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی جهاد کشاورزی مشمول 50% تخفیف شهریه می¬باشند. 3- همسر و فرزندان کارکنان رسمی، رسمی- آزمایشی و قراردادی شاغل در سایر واحدهای اجرایی و سازمانهای وابسته و تابعه وزارت جهاد کشاورزی، طبق مقررات مصوب هیأت امنای مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی مشمول 20% تخفیف شهریه می¬باشند. 4- دانشجویان ممتاز هر دوره تحصیلی از تخفیف شهریه به میزان تعیین شده در آیین نامه مصوب برخوردار خواهندبود. 5- سایر امکانات رفاهی از قبیل سرویس ایاب و ذهاب، غذاخوری و وام دانشجویی و... در کلیه مراکز آموزشی در چارچوب مقررات آموزش عالی و در حد مقدورات در اختیار دانشجویان قرار می¬گیرد.
مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق واحد اهواز :
امکانات رفاهی : سلف سرویس و وام دانشجویی
واحد شیراز، مشهد، اصفهان، کرمانشاه و تبریز:
تخفیف شهریه به دانشجویان رتبه¬های اول تا سوم و 20% تخفیف در شهریه به کارکنان وزارت نیرو و یا فرزندان آنان داده می¬شود.
امکانات رفاهی : خوابگاه، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب، وام دانشجویی
مؤسسه آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران :
1- به رتبه¬های اول تا سوم، ورزشکاران قهرمان و کارمندان مراکز آموزش دولتی تخفیف شهریه داده خواهدشد.
واحد 1 تهران :
تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده می¬شود.
امکانات رفاهی : وام دانشجویی
واحد 11 تهران :
مصاحبه : ساز و سلفز (ضریب 4) ، سلامت فیزیکی منطبق با ساز
واحد 1 کرمانشاه :
به دانشجوی اول هر ورودی مبلغ 25 درصد شهریه ثابت تخفیف داده می¬شود.
امکانات رفاهی : وسیله ایاب و ذهاب
واحد مازندران :
دانشجویان رتبه اول، دوم ، سوم و کسانی که دارای مقام پژوهشی، ورزشی و هنری می¬باشند. همچنین رزمندگان، بسیجیان، خانواده درجه اول شهدا و ایثارگران از تخفیف شهریه برخوردار می¬باشند.
امکانات رفاهی :
خوابگاه ( کمک در تهیه خوابگاه دانشجویی)، سلف سرویس، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
واحد 1 اصفهان :
تخفیف شهریه به دانشجویان ممتاز داده خواهدشد.
امکانات رفاهی : سلف سرویس و وسیله ایاب و ذهاب
ادامه جدول شماره ( ) : شرايط اختصاصي و امكانات رفاهي دستگاههاي متقاضي (کارشناسی ناپیوسته )

دستگاه متقاضی شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی
مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران 1- 70% تخفیف شهریه مخصوص کارمندان جمعیت هلال احمر که دارای حکم کارگزینی (رسمی یا پیمانی) هستند می¬باشند. 2- تخفیف شهریه برای دانشجویان رتبه¬های اول تا سوم هر ترم. 3- حداکثر سن متقاضیان (شاغل و آزاد) 35 سال تمام. 4- 70% سهمیه قبولی (در رشته مورد تقاضا برای شاغلین جمعیت هلال احمر). 5- مسئولیتی از حیث استخدام پذیرفته شدگان برعهده مؤسسه نمی¬باشد. 6- تسهیلات رفاهی منوط به وجود امکانات می¬باشد و مؤسسه تعهدی ازاین بابت نخواهدداشت. 7- داشتن توانائی¬های جسمی و روانی 8- عدم نقص عضو الزامی است. 9- استفاده کنندگان از امتیاز 70% تخفیف شهریه کارمندی (کارمندان رسمی یا پیمانی) و استفاده کنندگان از امتیاز 70% سهمیه قبولی شاغلین جمعیت (کارمندان رسمی یا پیمانی جمعیت) تعهد خدمت به میزان سه برابر مدت تحصیل به جمعیت هلال احمر خواهند داشت.
امکانات رفاهی : سلف سرویس ، وسیله ایاب و ذهاب و وام دانشجویی
مرکز بررسی و تحقیق و آموزش صنایع قند ایران 1- پذیرفته شدگان به جز کاردانهای صنایع قندسازی ملزم به گذراندن دو ماه کاربینی در صنایع قند و همچنین ملزم به گذراندن 14 واحد دروس جبرانی می¬باشند.


تذكر مهم :

دستگاههاي متقاضي مندرج در جدول شماره ( ) كه عناوين آنها در جدول فوق درج نگرديده‌است فاقد شرايط خاص و امكانات رفاهي مي‌باشند.